18. kolo I. hokejovej ligy mužov

04.11.2005 Celý región

HKM Humenné - HC 05 Banská Bystrica 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)\r\nGóly: 19. a 45. Mižák - 30. J. Budaj, 45. a 54. Dian
Rozhodovali: Bodák - Hric, V. Smerek
vylúčení: 2:5, navyše: Dijan (B. Bystrica) 10 min za nešportové správanie
1406 divákov

V kvalitnom stretnutí mal nováčik v prvej tretine prevahu a zásluhou kapitána sa ujal aj vedenia. Líder však od polovice stretnutia prebral iniciatívu a skóre otočil. Aj keď sa domáci enormne snažili, najmä zásluhou brankára Stieranku, na zaslúžený bod nedosiahli.

ŠHK 37 Piešťany - HK Lietajúce kone Prešov 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Góly: 13. a 43. Ručkay, 41. R. Filip - 19. Pavlovský
Rozhodovali: Müller - Müllner, P. Šefčík
vylúčení: 9:10
600 divákov

Vyrovnané a pomerne slušné stretnutie narušili v závere druhej tretiny početné šarvátky, za ktoré rozhodca Müller udelil v rozpätí dvoch minút deväť trestov. Záverečnú časť stretnutia výbornými výkonmi brankárov na oboch stranách začali domáci náporom a dvoma gólmi strhli víťazstvo na stranu.
(TASR)

VTJ Topoľčany - Dukla Senica 8:3 (2:0, 4:1, 2:2)
Góly: 3. a 37. O. Lauko, 39. a 45 Šmotlák, 14. R. Varga, 26. Káčer, 36. Bosák, 52. P. Hurtaj - 37. a 48. J. Krišák, 57. Šimek

MŠHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Góly: 23. a 50. P. Tabaček, 27. a 37. R. Jaško, 44. Pauer
450 divákov

HK Levice - HK VTJ Spišská Nová Ves 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Góly: 31. Beňuš, 53. Matejov - 3. Kristian, 18. Findura, 39. Ordzovenský
300 divákov

VTJ Trebišov - HK Trnava 3:6 (1:4, 0:1, 2:1)
Góly: 6. Páleš, 50. Kocsis, 50. Koniar - 11. , 18. a 20. Ulehla, 8. a 25. Ľ. Lenár, 59. Foltín